Dzięki nieustannemu postępowi w dziedzinie nauki i medycyny we współczesnym świecie średnia długość życia jest większa niż kiedykolwiek wcześniej. Ale czy to oznacza, że jesteśmy zdrowi? Czy też moglibyśmy robić więcej dla wellness i witalności?

Długość życia oznacza liczbę przeżytych lat, podczas gdy okres pozostawania w dobrym zdrowiu to ilość lat, przez które cieszymy się zdrowiem. Zgodnie z prawami natury nikt z nas nie uniknie starzenia się, ale możliwość kontroli tego procesu leży w Twoich rękach.Żyj pełnią życia z Systemem MetaPWR

W trakcie tego kursu szkoleniowego poznasz System MetaPWR: linię rewelacyjnych produktów, które mogą pomóc w utrzymaniu przez całe życie optymalnego poziomu wellness i dobrego samopoczucia na skalę całego organizmu. MetaPWR zapewnia potencjał do maksymalizacji pozytywnych skutków właściwych decyzji dotyczących stylu życia.


System MetaPWR doda Ci sił do działania na drodze do realizacji swoich celów. Zasługujesz na życie pełne wellness i witalności w każdym wieku. Nie ma lepszego momentu, by zacząć!

Czego można się spodziewać po ukończeniu tego kursu? 


Zdobędziesz wszystkie informacje, jakich potrzebujesz na temat Systemu MetaPWR! Obejrzyj filmy z serii „Podstawowe informacje o...”, by poznać każdy produkt i korzyści płynące z jego stosowania. W dalszej kolejności zapoznaj się ze szczegółowym wyjaśnieniem naukowych podstaw opracowania produktów i sposobów ich działania, które przedstawi nasz zespół lekarzy i naukowców.


Najczęściej zadawane pytania 


Ile kosztuje kurs?

Kurs szkoleniowy z zakresu MetaPWR jest darmowy! 


Jak się zapisać na kurs szkoleniowy z zakresu MetaPWR?

Aby zapisać się na nasz darmowy kurs szkoleniowy z zakresu MetaPWR, kliknij jeden ze znajdujących się powyżej przycisków „Zarejestruj się teraz” i wykonaj kolejne czynności.


Czy kurs jest dostępny w innych językach niż angielski? 

Dostępne są napisy do filmów w ramach kursu szkoleniowego z zakresu MetaPWR w następujących językach:

 • angielski
 • bułgarski
 • czeski
 • duński
 • estoński
 • fiński
 • francuski 
 • hiszpański
 • litewski
 • łotewski 
 • niderlandzki
 • niemiecki 
 • norweski
 • polski
 • portugalski
 • rosyjski
 • rumuński  
 • szwedzki
 • słowacki
 • słoweński
 • węgierski 
 • włoski 

Quizy związane z kursem również są dostępne w wymienionych powyżej językach. 

Filmy nagrywane są tylko w języku angielskim. Aby uzyskać dostęp do napisów w językach lokalnych, wybierz swój język za pomocą ikony „Napisy do filmu” w prawym dolnym rogu. 

Należy uwzględnić, że jest to europejska wersja opracowanego w USA kursu, którego treść została dostosowana do europejskich wytycznych. 


Co zrobić, by ukończyć kurs?  

Kolejne części kursu są automatycznie udostępniane po ukończeniu poprzednich. Należy ukończyć każdą z części w porządku chronologicznym, oglądając co najmniej 95% treści wideo i zaliczając quizy z wynikiem co najmniej 80%.  

Po zakończeniu kursu uzyskasz nielimitowany dostęp do treści, dzięki czemu możesz ponownie przerobić cały kurs lub odświeżyć swoją wiedzę z dowolnego zakresu, przeglądając poszczególne części w dowolnej kolejności. 


Jak długo będę mieć dostęp do kursu? 

Po dokonaniu rejestracji będziesz mieć nielimitowany dostęp do tego kursu na każdym swoim urządzeniu. 


Ile czasu potrzeba na ukończenie kursu?  

Ukończenie całego kursu, od początku do końca, zajmuje około 1 godziny i 30 minut. Zachęcamy do tego, by przeglądać treści we własnym tempie i podejmować działania w miarę zdobywania wiedzy. 


Gdzie mogę znaleźć więcej informacji na temat Systemu MetaPWR™? 

Z poziomu Centrum MetaPWR™ lub zestawu Digital Marketing Kit dla członków z Europy można uzyskać dostęp do zasobów, treści do pobrania oraz publikacji.


Czy obowiązuje jakiś termin ukończenia kursu?    

Nie, nie obowiązuje żaden termin ukończenia kursu. Jego uczestnicy sami decydują, kiedy chcą go rozpocząć i zakończyć. Dzięki temu możesz cieszyć się szkoleniem we własnym tempie!


Kto kwalifikuje się do rejestracji do kursu szkoleniowego z zakresu MetaPWR™?    

Ten darmowy kurs szkoleniowy z zakresu MetaPWR™ dostępny jest dla wszystkich członków w Europie! Kurs został przygotowany w języku angielskim z opcją skorzystania z napisów w następujących językach: niemieckim, rumuńskim, węgierskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, bułgarskim, czeskim, duńskim, niderlandzkim, estońskim, fińskim, łotewskim, litewskim, norweskim, polskim, rosyjskim, szwedzkim, słoweńskim i słowackim. 


Z kim mogę się kontaktować w przypadku innych pytań? 

Aby uzyskać pomoc dotyczącą tego kursu, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected]. Należy przy tym uwzględnić, że z powodu dużej ilości zapytań dotyczących naszych europejskich kursów czas oczekiwania na odpowiedź może wynieść do 14 dni roboczych, a w niektórych przypadkach nawet dłużej. Ten adres e-mail służy do uzyskania pomocy wyłącznie w związku z kursami organizowanymi przez doTERRA Europe. 

W razie jakichkolwiek innych pytań należy kontaktować się z odpowiednim zespołem wymienionym poniżej: 

Pytania dotyczące wszystkich kursów na stronie szkoleniowej USA:

doTERRA Training (US) | [email protected]

Pomoc w zakresie doTERRA Social:

Promo Republic | [email protected]

Dlaczego otrzymuję niektóre wiadomości e-mail w języku angielskim?

Może się zdarzyć, że niektóre wiadomości e-mail, w tym potwierdzenie rejestracji, zostaną automatycznie wysłane w angielskiej wersji językowej. Pamiętaj jednak, że dla kursu opracowano tłumaczenie w postaci napisów w 22 językach. 


Program kursu

  Powitanie
Available in days
days after you enroll
  Związek pomiędzy metabolizmem i wiekiem biologicznym
Available in days
days after you enroll
  Mieszanka olejków eterycznych MetaPWR™
Available in days
days after you enroll
  MetaPWR™ Assist
Available in days
days after you enroll
  MetaPWR™ Advantage z kolagenem i NMN
Available in days
days after you enroll
  Prosta i skuteczna droga do transformacji
Available in days
days after you enroll
  Dzielenie się tymi wspaniałymi produktami
Available in days
days after you enroll
  Zakończenie
Available in days
days after you enroll